Kariéra

Nabídka pozic na pobočce v Havlíčkově Brodě

Brigádník / Pomocná síla servisu

Pro naši pobočku v Havlíčkově Brodě hledáme brigádníka (možno i důchodce), který bude pomocnou silou pro servis.

Náplň práce

- čištění interiéru i exteriéru vozů suchou i mokrou cestou

- zajišťování dopravy vozů na STK a evidenční kontroly

- odvoz příp. vyzvednutí servisních zákazníků

- úklid prozovny

Úvazek:

-částečný

Více informací u ředitele pobočky pana Vaňkovského na tel.: 602 155 453.

Automechanik v Havlíčkově Brodě

Jako náš automechanik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků

Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit a konzultovat se zákazníky případné problémy.

Co od vás očekáváme:

SOU bez maturity nebo středoškolské vzdělání, plný úvazek, praxe není nutná, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost

Co vás čeká u nás:

Práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném a dynamickém kolektivu, zázemí moderní, prosperující společnosti, osobní rozvoj a další vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení a benefity

Bližší informace u ředitele pobočky pana Vaňkovského, tel.: 602 155 453